پارکت لمینت یا پارکت چوبی؟انزو-انزیکس.enzo-enzix

پارکت لمینت یا پارکت چوبی

زمانی بود که برای نصب کفپوش‌های چوبی یا همان پارکت‌های چوبی، هزینه‌های سنگین و در عین حال با زحمت نصب بالا و هزینه‌های نگهداری سرسام آور روبرو بودیم. محدودیت در انتخاب طرح‌های متنوع به دلیل استفاده از چند نوع درخت خاص برای تولید پارکت‌های چوبی در کنار نابودی کامل کف منزل به دلیل استفاده از چسب برای نصب پارکت چوبی، انتخاب چنین کف‌پوشی را در اولویت قرار نمی‌داد.

تا اینکه پارکت‌های جنس لمینت با تکنولوژی متفاوت در نصب، متفاوت در نگهداری و مقاومت در مقابل حشرات و آب و سایر مزایا رغبت عموم را برای استفاده از چنین پارکت‌های بسیار افزایش داد.

هزینه خرید بسیار پایین به دلیل عدم استفاده از چوب خالص، افزایش طرح به دلیل استفاده از تکنولوژی چاپ طرح، افزایش مقاوت در مقابل آب به دلیل استفاده از روکش‌های ضد آب، کاهش هزینه تخریب کف منزل به دلیل عدم استفاده از چسب در هنگام نصب، افزایش سرعت نصب به دلیل استفاده از سیستم‌های کلیک نر و ماده که با قفل کردن آنها در یکدیگر  نصب پارکت لمینت تکمیل می‌شود. استفاده از مواد شیمیایی در تهیه مغز HDF برای فشرده‌سازی الیاف چوب، مانع آسیب دیدن توسط حشرات می‌شود که همه و همه از مزایای پارکت لمینت نسبت به پارکت‌های چوبی است.

خریداران هنگام خرید باید جهت ضد خش بودن از پارکت با ضریب سایش AC4 تهیه نمایند.

قابل ذکر است تمامی پارکت لمینت های انزو-انزیکس بازرگانی بکتاش وارداتی بوده و دارای کارت گارانتی 5 ساله میباشند که هنگام خرید از فروشنده درخواست شود و از نظر ضریب سایش بر خلاف پارکتهای ایرانی و نامهای مشابه درای کلاس 32 و AC4 میباشند

در کنار تمام این مزایای اشاره شده، حس طبیعی بودن و عطر چوب خالص و لمس چوب واقعی و زیبایی طبیعی آن، طرفداران زیادی دارد که انگیزه کافی را ایجاد می‌کند که همه این مشکلات و هزینه‌ها را به جان بخرد تا حس لوکس بودن در کنار طبیعی بودن کف منزل را تجربه کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *