پوستر دیواری اتاق پسرانه

پوستر دیواری اتاق پسرانه

پوستر دیواری اتاق پسرانه معمولا دارای طرح‌های متنوعی متناسب با سلایق پسران نوجوان و جوان می‌باشد.

این سبک از پوسترها غالبا شامل طرح‌های اسپرت ، تصاویر ورزشی و ورزشکاران ، انواع ماشین‌ها و موتور سنگین ، ابرقهرمان‌هایی مثل بت‌من ، اسپیدرمن یا مردعنکبوتی و.. ،اشکال هندسی ، حیوانات ،شخصیت‌های جنگی و تصاویر هیجان‌انگیز می‌باشد

معمولا دارای طرح‌های متنوعی متناسب با سلایق پسران نوجوان و جوان می‌باشد.

این سبک از پوسترها غالبا شامل طرح‌های اسپرت ، تصاویر ورزشی و ورزشکاران ، انواع ماشین‌ها و موتور سنگین ، ابرقهرمان‌هایی مثل بت‌من ، اسپیدرمن یا مردعنکبوتی و.. ،اشکال هندسی ، حیوانات ،شخصیت‌های جنگی و تصاویر هیجان‌انگیز می‌باشد.

۳ اصل مهم قبل از خرید پوستر دیواری برای اتاق خواب

قبل از خرید پوستر دیواری اتاق‌خواب باید به موارد زیر دقت لازم را داشته باشید تا دکوراسیون مناسبی را بچینید

اندازه اتاق

اندازه اتاق ازین جهت اهمیت دارد که رنگ تصویر پوستر را باید با توجه به ابعاد اتاق انتخاب کرد مثلا اگر اتاق کوچک است ،پوستری با زمینه روشن گزینه مناسبتری است.

انتخاب تصویر مناسب

اگر قرار است کودک یا نوجوان پوستر شخصیتی را به دیوار اتاقش بزند باید حتما به این نکته توجه کنید که بدون شک این شخصیت می‌تواند الگو کودک و یا نوجوان شما بشود و خلق و خو و روحیاتش به همان سمتو سو برود و همچنین اگر از حیوانات ، اشکال هندسی و هر تصویر دیگری که قرار است استفاده کند به عنوان پوستر دیواری به این نکات توجه کنید تا به مرور مشکلات شخصیتی به وجود نیاید و اتاق خواب محل امن او باشد.

رنگ مناسب

رنگ‌های به‌کار رفته در پوستر بهتر است هماهنگ با وسایل از جمله تخت‌خواب ، مبلمان ، پرده و .. باشد.

پوستر دیواری اتاق کودک پسرانه

یکی از بهترین انتخاب‌ها برای دکوراسیون اتاق کودک پسرانه ، پوستر دیواری است که فضایی متفاوت و خاصی را ایجاد می‌کند علاوه براین محیط جذابی برای کودک دلبندتان می‌شود.

از مزایای نصب کاغذ دیواری یا پوستر دیواری بجای رنگ‌آمیزی اتاق کودک می‌توان به نصب راحت ، آنتی‌باکتریال بودن و عدم وجود بوی تند و آزاردهنده‌ی رنگ اشاره کرد.

بهتر است پوستری که برای اتاق کودک انتخاب می‌کنید دارای ترکیب رنگ‌های شاد و طرح‌هایی شامل شخصیت‌های آشنای کارتونی  و عروسکی ، مناظر و تصاویر فانتزی ، حیوانات اهلی ، ماشین‌های فانتزی و .. باشد و با وسایل و دکوراسیون اتاق فرزدتان ست کنید.

پوستر دیواری اتاق نوجوان پسر

بهترین گزینه برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب نوجوان ، نصب پوستر دیواری است.

همچنین با یک هماهنگی کوچک بین طرح و رنگ پوستر و وسایل اتاق می‌توان فضایی دنج و منحصر‌‌به‌فردی را طراحی کرد.

پوستر مناسب اتاق پسر جوان

پسران جوان بسته به اینکه ابتدای دوره‌ی جوانی باشند یا انتهای آن ، دارای ویژگی‌های خلقی و روحی متفاوتی هستند که در انتخاب پوستر دیواری اتاق خوابشان باید حتما به این ویژگی‌ها توجه شود.

یک پسر نوجوان دوست دارد فضای اتاقش به شکی طراحی شود که در محیط آن لذت ببرد و آرامش کافی را داشته باشد.

پسران جوان بسیار انرژیک و پرفعالیت هستند بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب پوستر دیواری به رنگ‌های بکار رفته درآن دقت شود و بیشتر شامل ترکیب رنگ‌های گرم و تند مثل قرمز ، نارنجی ، زرد ، آبی و… باشد و طرحی از شخصیت یا وسایل یا اشکالی که به آنها انرژی لازم را بدهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *