مشکلات-ناشی-از-کرونا1

کرونا از دیدگاه کارشناسان

کرونا
ایمان پاکزادیان مقدم، #کارشناس #اقتصادی، به خبرنگار #اقتصادی ایونا گفت: در حال حاضر، حال و روز #کسب و #کارهای آنلاین خیلی خراب است در این حد که ببیشتر این #کسب و #کارها از بازار حذف شده است.
وی ادامه داد: قطعا #رانت‌هایی پشت پرده است و منشاء این #سیاست کجاست را نمی‌دانم! این چه وضعی است که #دولت به دنبال منافع خودش باشد؛ این همه استارت آپ آنلاین که هیچ رسانه‌ای ندارند اما اون شخصی که یک آقا زاده است همه چی دارد!
پاکزادیان مقدم تاکید کرد: رییس جمهور در جلسه هیات #دولت اعلام می‌کند که #کسب و #کارهای نظیر استارت‌آپ‌ها باید راه‌اندازی بشوند این خود یک نوع #رانت ایجاد کردن است. #کسب و #کارهای اینترنتی در تاکسی های آنلاین رونق وجود دارد اما وقتی آقای رییس جمهور نام یک تاکسی آنلاین به خصوص را می آورد، بنابراین #رانت ایجاد می کند.
پاکزادیان مقدم افزود: اما از طرفی آقای آذری جهرمی با رییس سازمان صدا و سیما صحبت می‌کند در خصوص راهکاری برای تبلیغ این #کسب و #کارها و رییس سازمان صدا و سیما عنوان می‌کند دستم باز نیست و نمی توانم آن را انجام دهم، بنابراین این یک تفاوت بارز است. از ارتباطات و #دولت اصرار از سازمان صدا و سیما انکار!
پاکزادیان مقدم خاطرنشان کرد: اگر در تبلیغات صدا و سیما به دستور #دولت برای بازار بورس تبلیغ نمی‌کردند #کسب و #کارهای آنلاین به این وضعیت نمی‌‌افتاد حال اینکه همانند سال گذشته مردم با هجوم به صرافی‌ها تمام دارایی خود را به #دلار تبدیل کردند که بعد از مدتی با افت قیمت شدید روبه‌رو شدند الان هم همان بازی مجدد تکرار شده است.
این #کارشناس #اقتصادی تصریح کرد: امروز هم مردم به سمت بازار #بورس هجوم آوردند و سرمایه خود را در این بازار گذاشتند بدون داشتن هیچ علمی از این بازار و به زودی در یک ماه آینده این بازار به سمت حباب می‌رود.
پاکزادیان مقدم در پایان گفت: #دولت اوراق خود را با این #سیاست روانه بازار کرد و این #سیاست باعث شده این #کسب و#کارهای آنلاین از بین برود و به افراد بیکار اضافه شود

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *